Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Group
am: ቡድን

en: more
am: ተጨማሪ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Page
am: ገጽ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Precision
am: ትክክልነት

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
am: አሁን ያለውን ተጠቃሚ የይለፍ ቃል ለመለወጥ፤ አዲሱን የይለፍ ቃል በሁለቱም መስኮች ላይ አስገባ።
