Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Group
be: Група

en: subscribe
be: падпісацца

en: more
be: болей

en: Article
be: Артыкул

en: Articles
be: Артыкулы

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Format
be: Фармат

en: Page
be: Старонка

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Scale
be: Маштаб

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
be: Слушная e-mail адрэса. Усе лісты накіроўваемыя сістэмай будуць адпраўляцца на гэтую адрэсу. Дадзеная адрэса не будзе публікавацца і будзе выкарыстоўвацца толькі ў выпадку атрымання новага пароля ці апавяшчэнняў.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
be: Еmail %email ужо зарэгістраваны ў сістэме. <a href="@password">Магчыма, вы хочаце аднавіць пароль па эл. пошце?</a>

en: Apply
be: Ужыць

en: Precision
be: Дакладнасць

en: The name %name is already taken.
be: На жаль, імя карыстальніка %name ужо занятае.

en: Enter your @s username.
be: Увядзіце ваша @s імя карыстальніка.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
be: Каб змяніць бягучы пароль, увядзіце новы ў абодвух палях.

en: Enter the password that accompanies your username.
be: Увядзіце пароль для вашага імені карыстальніка.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
be: Прабелы дазваляюцца; пунктуацыя, за выключэннем кропак, знакаў пераносу, апострафаў і падкрэслівання -- забараняецца.
