Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: title
el: τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Group
el: Ομάδα

en: more
el: περισσότερα

en: Article
el: Άρθρο

en: Articles
el: Αρθρα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Format
el: Μορφή

en: Event
el: Συμβάν

en: Page
el: Σελίδα

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: City
el: Πόλη

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
el: Εισάγετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail. Όλα τα μηνύματα e-mail από το σύστημα θα στέλνονται σε αυτή τη διεύθυνση. Η διεύθυνση e-mail δε δημοσιοποιείται και θα χρησιμοποιηθεί μόνο αν ζητήσετε νέο συνθηματικό εισόδου ή αν θελήσετε να παίρνετε κάποιες ειδήσεις ή ειδοποιήσεις μέσω e-mail.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη κατειλημμένη. <a href="@password">Έχετε ξεχάσει το συνθηματικό σας;</a>

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: The name %name is already taken.
el: Το όνομα %name είναι ήδη κατειλημμένο.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Enter your @s username.
el: Εισάγετε το όνομα λογαριασμού σας για το @s.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
el: Για να αλλάξετε τον τρέχοντα κωδικό πρόσβασης για τον λογαριασμό σας, εισάγετε τον νέο κωδικό και στα δύο πεδία.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Enter the password that accompanies your username.
el: Εισάγετε τον κωδικό πρόσβασης που συνοδεύει το όνομα λογαριασμού σας.

en: Delete message
el: Διαγραφή μηνύματος

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
el: Τα κενά επιτρέπονται· τα σημεία στίξης δεν επιτρέπονται, εκτός από τις τελείες, τις παύλες, τις αποστρόφους, και τις κάτω παύλες.

en: Asc
el: Αύξ
