Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Page
eo: Paĝo

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Scale
eo: Skalo

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eo: Entajpu validan retpoŝtadreson. Ĉiuj retpoŝtoj de la sistemo sendiĝos al ĉi tiu adreso. La retpoŝtadreso ne publikiĝos kaj estos uzata nur se vi volas  ricevi novan pasvorton aŭ deziras ricevi novaĵojn aŭ anoncojn retpoŝte.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eo: La retpoŝtadreso %email estas jam registrita. <a href="@password">Ĉu vi forgesis vian pasvorton?</a>

en: Apply
eo: Apliku

en: Precision
eo: Precizo

en: The name %name is already taken.
eo: La nomo %name jam estas okupita.

en: Enter your @s username.
eo: Entajpu vian @s uzantnomon.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eo: Por ŝanĝi pasvorton, entajpu la novan pasvorton en ambaŭ kampoj.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Enter the password that accompanies your username.
eo: Entajpu la pasvorton kiu akompanas vian uzantnomon.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eo: Spacetoj estas permesitaj; interpunkciaj signoj ne estas permesitaj krom punktoj, strekoj, apostrofoj kaj substekoj.

en: Asc
eo: kreske
