Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Group
et: Grupp

en: subscribe
et: telli

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Articles
et: Artiklid

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: url
et: veebiaadress

en: Format
et: Vorming

en: Event
et: Sündmus

en: Page
et: Lehekülg

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
et: Toimiv e-posti aadress. Kõik kasutaja kontoga seotud teated saadetakse sellele aadressile. E-posti ei avalikustata ja kasutatakse ainult salasõna, uudiste või teavituste saatmiseks.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
et: Meiliaadressiga %email on juba registreerutud. <a href="@password">Kas unustasid oma parooli?</a>

en: Apply
et: Rakenda

en: Precision
et: Täpsus

en: The name %name is already taken.
et: Nimi %name on juba võetud.

en: Offset
et: Nihe

en: Enter your @s username.
et: Sisesta oma @s kasutajanimi.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
et: Parooli muutmiseks sisesta mõlemale väljale uus parool.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Enter the password that accompanies your username.
et: Sisesta kasutajanimele vastav salasõna.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
et: Tühik, punkt, sidekriips, ülakoma ja allkriips on lubatud, ülejäänud kirjavahemärgid on keelatud.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
