Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: title
eu: izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Group
eu: Taldea

en: subscribe
eu: harpidetu

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Format
eu: Formatua

en: Event
eu: Gertaera

en: Page
eu: Orria

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Desc
eu: Beheraka

en: Group name
eu: Talde izena

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eu: Eposta helbide baliodun bat. Sistemak bidaltzen dituen epostak helbide honetara bidaliko dira. Eposta helbide hau ez da publikoki plazaratuko. Nahi dituzun jakinarazpenak edo pasahitza berri bat jasotzeko besterik ez da erabiliko.

en: Apply
eu: Ezarri

en: The name %name is already taken.
eu: %name izena hartuta dago.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Enter your @s username.
eu: Sartu zure @s erabiltzaile izena.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eu: Pasahitza aldatzeko sartu pasahitza berria bi eremuetan.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Enter the password that accompanies your username.
eu: Sartu zure izenari dagokion pasahitza.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eu: Erabili daitezkeen puntuazio ikurrak: hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), apostrofeak (') eta azpimarrak (_).

en: Asc
eu: Goraka
