Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (49 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Group
fa: گروه

en: subscribe
fa: اشتراک

en: more
fa: بیشتر

en: Article
fa: مقاله

en: Articles
fa: مقالات

en: Password
fa: گذرواژه

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Event
fa: رویداد

en: Page
fa: صفحه

en: Group ID
fa: شناسه گروه

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Message type
fa: نوع پیغام

en: Scale
fa: مقیاس

en: Desc
fa: نزولی

en: Group name
fa: نام گروه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: description
fa: توضیحات

en: City
fa: شهر

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Token
fa: توکن

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fa: نشانی پست الکترونیکی معتبر. تمام پیام‌های سیستم به این نشانی فرستاده خواهند شد.این نشانی عمونی نخواهد شد و در صورت تمایل شما برای مواردی مانند درخواست گذرواژه جدید یا دریافت اخبار و اطلاعیه‌ها استفاده خواهد شد.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fa: نشانی پست الکترونیکی %email هم اکنون ثبت شده است. <a href="@password">آیا گذرواژه خود را فراموش نموده‌اید ؟</a>

en: Video
fa: ویدیو

en: Apply
fa: تایید

en: Precision
fa: دقت

en: The name %name is already taken.
fa: نام %name قبلا ثبت شده است.

en: Offset
fa: جابجایی

en: Ticket
fa: تیکت

en: Enter your @s username.
fa: نام کاربری @s خود را وارد کنید.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fa: برای تغییر گذرواژه, گذرواژه جدید را در هر دو فیلد وارد کنید.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Enter the password that accompanies your username.
fa: گذرواژه‌ی مطابق با نام کاربری خود را وارد کنید.

en: Delete message
fa: حذف پیغام

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
fa: فاصله مجاز است؛ علائم بغیر از نقطه، خط تیره(-) و زیر خط(_) و اپستروف غیر مجازند.

en: Message ID
fa: شناسه پیغام

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
