Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: title
fi: otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Group
fi: Ryhmä

en: subscribe
fi: tilaa

en: more
fi: lisää

en: Article
fi: Artikkeli

en: Articles
fi: Artikkelit

en: Password
fi: Salasana

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Format
fi: Muoto

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Page
fi: Sivu

en: Group ID
fi: Ryhmän ID

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Group name
fi: Ryhmän nimi

en: Configuration
fi: Asetukset

en: description
fi: kuvaus

en: City
fi: Kaupunki

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
fi: Kelvollinen sähköpostiosoite. Järjestelmän sinulle lähettämät sähköpostit menevät tähän osoitteeseen. Osoitetta ei julkisteta ja sitä käytetään vain, jos tahdot tilata uuden salasanan, tai jos haluat saada tiettyjä uutisia tai ilmoituksia sähköpostitse.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fi: Sähköpostiosoite %email on jo rekisteröity. <a href="@password">Oletko unohtanut salasanasi?</a>

en: Province
fi: Provinssi

en: Apply
fi: Käytä

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: The name %name is already taken.
fi: Nimi %name on jo käytössä.

en: Ticket
fi: Tiketti

en: Enter your @s username.
fi: Syötä käyttäjätunnuksesi sivustolle @s.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fi: Vaihtaaksesi nykyisen salasanan, kirjoita uusi salasana molempiin kenttiin.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Enter the password that accompanies your username.
fi: Syötä tunnuksesi salasana.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
fi: Välilyönnit ovat sallittuja; erikoismerkkejä ei sallita lukuunottamatta pisteitä, väli- ja alaviivoja sekä heittomerkkiä.

en: Master
fi: Isäntä
