Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: more
fy: mear

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Save
fy: Bewarje

en: E-mail address
fy: E-mailadres

en: Enter your @s username.
fy: Fier dyn @s brûkersnamme yn

en: Enter the password that accompanies your username.
fy: Folje dyn wachtwurd byhearrende dyn brûkersnamme.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
fy: Tagestean sin: letters, sifers, spaasje, punt, keppelstreekje, oanhellingstekens of ûnderstrekingsteken.
