Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: more
ga: Tuilleadh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: City
ga: Cathair

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ga: Cuntas bailí ríomhphoist. Seolfar gach ríomhphost ón gcóras chuig an seoladh seo. Ní dhéanfar poiblí do sheoladh ríomhphoist, agus ní bhainfear úsáid as ach más mian leat pasfhocal nua a fháil nó nuacht nó fógraí áirithe a fháil trí ríomhphost.

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Enter your @s username.
ga: Clóscríobh d’ainm úsáideora @s.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ga: Clóscríobh an pasfhocal nua sa dá réimse leis an phasfhocal reatha an úsáideora a athrú.

en: Enter the password that accompanies your username.
ga: Clóscríobh do phasfhocal a ghabhann le d’ainm úsáideora.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ga: Tá spásanna ceadaithe, ní cheadaítear poncaíocht seachas lánstadanna,  fleiscíní, uaschamóga agus fostríoca.
