Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: title
hr: naslov

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: subscribe
hr: pretplati se

en: more
hr: više

en: Article
hr: Članak

en: Articles
hr: Članci

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Format
hr: Oblik

en: Event
hr: Događanje

en: Page
hr: Stranica

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hr: Valjana adresa e-pošte. Sve poruke e-pošte koje sustav šalje bit će poslane na ovu adresu. Adresa e-pošte neće biti javno prikazana. Koristiti će se samo ako želite primiti novu lozinku, određene novosti ili obavijesti.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hr: Adresa e-pošte %email je već korištena za registraciju. <a href="@password">Jeste li zaboravili lozinku?</a>

en: Apply
hr: Primjeni

en: Precision
hr: Preciznost

en: The name %name is already taken.
hr: Korisničko ime %name je zauzeto.

en: Ticket
hr: Karta

en: Enter your @s username.
hr: Unesite svoje @s korisničko ime.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hr: Kako biste promijenili trenutnu loziniku, unesite novu lozinku u oba polja.

en: Enter the password that accompanies your username.
hr: Unesite lozinku koja se odnosi na vaše korisničko ime.

en: Delete message
hr: Izbriši poruku

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
hr: Razmaci su dopušteni; Interpunkcijski znakovi osim točke, crtice, apostrofa i donje crtice nisu dopušteni.

en: Asc
hr: Uzlazno
