Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Page
jv: Kācā

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Scale
jv: Skala

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
jv: Alamat e-mail asli. Kabèh surat saka sistem dikirim marang alamat iki. Alamat e-mail ora ditudhuhna marang khalayak umum nanging dienggo kanggo nrima password anyar utawa nrima brita pilihan anyar utawa woro-woro sing liwat email.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Alamat e-mail %email uwis tau kedhaftar. <a href="@password">Apa Sampéyan lali kode sandhiné?</a>

en: Precision
jv: Ketepatan

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.

en: Enter your @s username.
jv: Leboknā jeneng @s Sampéyan.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
jv: Kanggo ngganti sandhi panganggo saiki, leboknā sandhi anyar nang field keloroné.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Enter the password that accompanies your username.
jv: Leboknā tembung sandi sing cocog karo jeneng panganggo.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
jv: Oléh nganggo spasi; pratandha ora diidinaké kejaba tandha titik, minus, petik siji lan garis ngisor.

en: Asc
jv: Urut Maju
