Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: - All -
ka: - ყველა -
