Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Article
kk: Мақала

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Page
kk: Бет

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
kk: Бүкіл жүйелік e-mail-дер осы мекенжайға жіберілетін болады. Бұл e-mail мекенжайы жариялы болмайды, тек қана жаңа құпиясөзін немесе жаңалықтар, хабарламалар алу үшін қолдансаңыз болады.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
kk: %email e-mail-ы тіркелген. <a href="@password">Құпиясөзді ұмыттыңыз ба?</a>

en: The name %name is already taken.
kk: %name аты таңдалып қойған.

en: Enter your @s username.
kk: Өз @s қолданушы атын еңгізіңіз.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
kk: Қазіргі құпиясөзін өзгерті үшін жаңа құпиясөзді екі өріске жазыңыз.

en: Enter the password that accompanies your username.
kk: Өз қолданушы атына сай құпиясөз енгізіңіз.
