Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Page
km: ទំព័រ

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។ គ្រប់​អ៊ីមែល​ទាំងអស់​ដែល​បាន​​​​មក​ពី​ប្រព័ន្ធ​ នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​កាន់​អាសយដ្ឋាន​នេះ ។ អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​មិន​បង្ហាញ​​ជា​សាធារណៈ​ទេ ហើយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​ទទួល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី ឬ​ចង់​ទទួល​ព័ត៌មាន​ជាក់លាក់ ឬ​សេចក្ដី​ជូន​ដំណឹង​ដោយ​អ៊ីមែល​តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %email ត្រូវ​បាន​ចុះ​ឈ្មោះ​រួច​ហើយ ។ <a href="@password">តើ​អ្នក​បាន​ភ្លេច​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ឬ ?</a>

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: The name %name is already taken.
km: ឈ្មោះ %name ត្រូវ​បាន​គេ​យក​រួច​ហើយ ។

en: Enter your @s username.
km: បញ្ចូលឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​​ @s  របស់​អ្នក ។

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
km: ដើម្បី​ផ្លាស់ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​អ្នក​ប្រើបច្ចុប្បន្ន សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំងពី​នេះ ​​​​។

en: Enter the password that accompanies your username.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អម​នឹង​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​របស់​អ្នក ។

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
km: ច​ន្លោះ​​ដែល​អនុញ្ញាត ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ លើក​លែង​តែ​សញ្ញា​ (.) សញ្ញា (-) សញ្ញា (') និង​សញ្ញា (_) ។
