Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Group
ku: گرووپ

en: subscribe
ku: بەشداری کردن

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Format
ku: فۆرمات

en: Page
ku: پەڕە

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ku: ئیمێل ئەدرێسێکی درووست. هەموو ئیمێلەکانی سیستەم بۆ ئەم ئەدرێسە ڕەوانە دەکرێن. ئەم ئەدرێسە لە ماڵپەڕدا ئاشکرا ناکرێت و تەنها بەکاردەهێنرێت بۆ وەرگرتنی وشەنهێنی نوێ یانیش هەندێک ئاگاداری کە خۆت داوات کردوون.

en: The name %name is already taken.
ku: ئەم ناوە %name پێشتر داگیرکراوە.

en: Enter your @s username.
ku: ناوی تێپەڕبوون @s پڕبکەوە.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ku: بۆ گۆڕینی وشەنهێنی ئێستای بەکارهێنەر، وشەنهێنی نوێ لەهەر دوو بۆشاییدا پڕبکەوە.

en: Enter the password that accompanies your username.
ku: تکایە ئەو وشەنهێنییە پڕبکەوە کە بۆ ناوی تێپەڕبوونەکەت دابین کراوە.

en: openid
ku: openID

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ku: بۆشایی و خاڵ و هێمای پەیوەندی و ژێرهێڵ و هێمای جیاکەرەوە ڕێگایان پێدراوە.
