Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Group
lt: Grupė

en: subscribe
lt: prenumeruoti

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Format
lt: Formatas

en: Event
lt: Įvykis

en: Page
lt: Puslapis

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: description
lt: aprašymas

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu el. pašto adresu %email jau registruotasi. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: Enter your @s username.
lt: Įveskite registracijos @s vardą

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį

en: Delete message
lt: Pašalinti žinutę

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami, išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes ir apatinius brūkšnelius.

en: Message ID
lt: Žinutės ID
