Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: subscribe
lv: parakstīties

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Articles
lv: Raksti

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Format
lv: Formāts

en: Event
lv: Notikums

en: Page
lv: Lapa

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Scale
lv: Mērogot

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: description
lv: apraksts

en: City
lv: Pilsēta

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Token
lv: Marķieris

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi. Visi e-pasti no šīs sistēmas tiks sūtīti uz šo adresi. E-pasta adrese nebūs pieejama publiski un tiks izmantota tikai, ja Jūs vēlēsieties saņemt jaunu paroli vai arī noteiktus jaunumus vai paziņojumus e-pastā.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lv: E-pasta adrese '%email' ir jau reģistrēta. <a href="@password">Vai esat aizmirsuši savu paroli?</a>

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The name %name is already taken.
lv: Norādītais vārds %name jau ir aizņemts.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Enter your @s username.
lv: Ievadiet @s lietotājvārdu.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lv: Lai mainītu pašreizējo lietotāja paroli, ievadiet jauno paroli abos laukos.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Enter the password that accompanies your username.
lv: Ievadiet paroli, kas atbilst lietotājvārdam.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lv: Lietotājvārdā drīkst izmantot atstarpes. Pieturzīmju lietošana nav atļauta izņemot punktu, defisi, apostrofu un apakšsvītru.
