Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Page
mn: Хуудас

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
mn: Зайг зөвшөөрнө; таслал, дундуур зурас, апостоф болон доогуур зурсаас гадна цэг таслыг зөвшөөрөхгүй.
