Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: more
my: ပို၍

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
my: မှန်ကန်သည့် အီးမေးလ်လိပ်စာ တစ်ခု ဖြစ်ရမည်။ ဤဝက်ဘ်ဆိုက်မှ ပေးပို့သည့် အီးမေးလ်များအားလုံး ထိုလိပ်စာသို့ ရောက်ရှိပါမည်။ သင့်အီးမေးလ်ကို အခြားသူများ မမြင်နိုင်ပါ။ သင့်အနေဖြင့် စကားဝှက်အသစ် တောင်းခြင်း၊ သတင်းစကား အသစ်များနှင့် အခြား သတိပေးချက်များကို ရယူသည့်အခါများတွင်လည်း ဤလိပ်စာကို သုံးပါမည်။

en: Enter your @s username.
my: သင့် @s အမည်ကို ထည့်ပါ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
my: ယခုသုံးနေသည့် စကားဝှက်ကို ပြောင်းလိုပါက၊ စကားဝှက်အသစ်ကို အထက်ပါ နေရာနှစ်ခုလုံးတွင် တူညီစွာ ထည့်သွင်းပါ။

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Enter the password that accompanies your username.
my: သင့်နှင့်သက်ဆိုင်သည့် စကားဝှက်ကို ထည့်ပါ
