Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: title
nn: tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Group
nn: Gruppe

en: subscribe
nn: Abonner

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Event
nn: Hending

en: Page
nn: Nettside

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Configuration
nn: Oppsett

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
nn: Skriv inn ei gyldig e-postadresse. Alle e-postar frå nettstaden vert sendt til denne adressa. E-postadressa vert ikkje offentliggjort, og brukast berre dersom du ynskjer å få tilsendt eit nytt passord eller nyheiter og oppdateringar via e-post.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nn: Epostadressa %email er allereie registrert. <a href="@password">Har du gløymt passordet ditt?</a>

en: Apply
nn: Bruk

en: The name %name is already taken.
nn: Namnet %name er allereie i bruk.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nn: Skriv inn det nye passordet i begge felta for å endre passordet du har nå.

en: - All -
nn: - Alle -

en: Enter the password that accompanies your username.
nn: Skriv passordet som høyrer til brukarnamnet ditt.
