Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: title
oc: títol

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Group
oc: Grop

en: more
oc: mai

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Event
oc: Eveniment

en: Page
oc: Pagina

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Configuration
oc: Configuracion

en: description
oc: descripcion

en: City
oc: Vila

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
oc: Una adreça electronica valida. Totes los messatges d'aqueste sistèma seràn mandats a aquesta adreça. Aquesta adreça serà pas renduda publica, e serà pas utilizada que se volètz obténer un senhal novèl o recebre personalament d'unas nòvas o avertiments.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
oc: L'adreça electronica %email es ja enregistrada. <a href="@password">Avètz doblidat vòstre senhal ?</a>

en: Province
oc: Província

en: Apply
oc: Aplicar

en: The name %name is already taken.
oc: Lo nom %name es ja pres.

en: Offset
oc: Decalatge

en: Enter your @s username.
oc: Picatz vòstre nom d'utilizaire per @s.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
oc: Per modificar lo senhal actual, picatz un senhal novèl dins caduna de las doas zònas de tèxte.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Enter the password that accompanies your username.
oc: Picatz lo senhal que correspond a vòstre nom d'utilizaire.

en: openid
oc: Openid

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
oc: Los espacis son autorizats ; la ponctuacion es pas autorizada a l'excepcion dels punts, jonhents, apostròfas o tirets basses.

en: Master
oc: Maître
