Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Username
se: Geavahannamma

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Format
se: Formáhtta

en: Page
se: Siidu

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
