Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Group
sk: Skupina

en: subscribe
sk: prihlásiť sa

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Articles
sk: Články

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Format
sk: Formát

en: Event
sk: Podujatie

en: Page
sk: Strana

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Message type
sk: Typ správy

en: Scale
sk: Škálovať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu. Na túto adresu budú posielané všetky e-maily. E-mailová adresa sa nezverejňuje a použije sa jedine, pokiaľ požiadate o zaslanie zabudnutého hesla alebo o upozorňovanie na novinky.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sk: E-mailová adresa %email je už registrovaná.  <a href="@password">Zabudli ste heslo?</a>

en: Province
sk: Provincia

en: Apply
sk: Použiť

en: Precision
sk: Presnosť

en: The name %name is already taken.
sk: Meno %name je už obsadené.

en: Offset
sk: Ofset

en: Enter your @s username.
sk: Zadajte svoje používateľské meno @s.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sk: Pre zmenu hesla aktuálneho používateľa zadajte nové heslo do obidvoch polí.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Enter the password that accompanies your username.
sk: Zadajte svoje heslo.

en: Delete message
sk: Odstrániť správu

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
sk: Medzery sú dovolené; interpunkcia s výnimkou bodky, spojovníka, apostrofu a podčiarkovníka nie je dovolená.

en: Asc
sk: Vzostupne
