Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: subscribe
sl: naroči

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Format
sl: Oblika

en: Page
sl: Stran

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sl: Veljaven e-naslov. Sistem bo vso e-pošto pošiljal na ta naslov. E-naslov ni javno objavljen in bo uporabljen le ob ponastavitvi gesla, e-novicah in obveščanju.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: E-mail naslov %email je že registriran. <a href="@password">Ste pozabili vaše geslo?</a>

en: Precision
sl: Natančnost

en: The name %name is already taken.
sl: Uporabniško ime %name že obstaja.

en: Enter your @s username.
sl: Vpišite svoje uporabniško ime za spletno mesto @s.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sl: Za spremembo trenutnega gesla, vpišite novo geslo v obe polji.

en: Enter the password that accompanies your username.
sl: Vpišite geslo, ki pripada vašemu uporabniškemu imenu.
