Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: more
sq: tjetër

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Page
sq: Faqe

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sq: Një adresë të vlefshme e-mail. Të gjithë mesazhet nga sistemi do të dërgohen tek kjo adresë. Adresa e-mail nuk do të jetë publike dhe do të përdoret vetëm nëse dëshironi të merrni një fjalëkalim të ri apo dëshironi të merrni disa lajme ose njoftime me anë të e-mail.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sq: Adresa e-mail %email është rregullisht e regjistruar. <a href="@password">Keni harruar fjalëkalimin tuaj?</a>

en: The name %name is already taken.
sq: Emri %name është përdorur njëherë.

en: Enter your @s username.
sq: Shkruani emrin tuaj të përdoruesit @s.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sq: Për të ndryshuar fjalëkalimin aktual të përdoruresit, shkruaj fjalëkalimin e ri në të dy fushat.

en: Enter the password that accompanies your username.
sq: Shkruani fjalëkalimin për emrin tuaj të përdoruesit.
