Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Scale
sr: Размера

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Precision
sr: Прецизност

en: Enter your @s username.
sr: Упиши своје @s корисничко име.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sr: Да би сте променили тренутну лозинку, потребно је да унесете нову лозинку у оба предвиђена поља.

en: Enter the password that accompanies your username.
sr: Упиши своју лозинку која је везана за корисничко име.
