Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Format
bg: Формат

en: Page
bg: Страница

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bg: Валиден имейл адрес. Всички имейли от системата ще бъдат изпращани на този адрес. Този имейл няма да бъде публично показван и ще бъде използван само ако желаете да получите нова парола или някои новини и служебна информация.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bg: Имейл адресът %email е вече регистриран. <a href="@password">Забравена парола?</a>

en: Apply
bg: Търси

en: The name %name is already taken.
bg: Името %name е вече заето.

en: Ticket
bg: Заявка

en: Enter your @s username.
bg: Въведете Вашето @s потребителско име.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bg: За да промените текущата потребителска парола, въведете новата парола и в двете полета.

en: Enter the password that accompanies your username.
bg: Въведете паролата, която съответства на Вашето потребителско име.

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение
