Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: title
cs: nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Group
cs: Skupina

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: Articles
cs: Články

en: Password
cs: Heslo

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Page
cs: Stránka

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Desc
cs: Sestupně

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Configuration
cs: Nastavení

en: description
cs: popisek

en: City
cs: Město

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Precision
cs: Přesnost

en: Offset
cs: Posun

en: Enter your @s username.
cs: Zadejte své uživatelské jméno pro @s.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Enter the password that accompanies your username.
cs: Zadejte své heslo.

en: Delete message
cs: Smazat zprávu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
