Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Group
hy: Խումբ

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Page
hy: Էջ

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hy: Գործող էլ-փոստ հասցե։
    Համակարգից բոլոր նամակները կուղղարկվեն այս հասցեով։ Այս հասցեն չի հրապարակվելու և օգտագործվելու է միայն այն դեպքում եթե դուք կուզենաք ստանալ նոր գաղտնաբառ կամ ստանալ այս կամ այն տեղեկություններ և նորություններ էլ-փոստով։

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: The name %name is already taken.
hy: %name անունը արդեն վերցված է։

en: Enter your @s username.
hy: Մուտքագրեք Ձեր @s օգտանունը։

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hy: Ձեր ներկայիս գաղտնաբառը փոխելու համար, մուտքագրեք նոր գաղտնաբառը երկու դաշտում էլ։

en: Enter the password that accompanies your username.
hy: Մուտքագրեք գաղտնաբառը, որը համապատասխանում է ձեր օգտանվանը։
