Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା
