Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: title
sv: titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Group
sv: Grupp

en: subscribe
sv: prenumerera

en: more
sv: mer

en: Article
sv: Artikel

en: Articles
sv: Artiklar

en: Password
sv: Lösenord

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Event
sv: Händelse

en: Page
sv: Sida

en: Group ID
sv: Grupp-ID

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Scale
sv: Skala

en: Desc
sv: Fallande

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: description
sv: beskrivning

en: City
sv: Stad

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Province
sv: Landskap

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Ticket
sv: Ärende

en: Sex
sv: Kön

en: Click
sv: Klicka

en: Enter your @s username.
sv: Ange ditt användarnamn på @s.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Enter the password that accompanies your username.
sv: Ange lösenordet för ditt konto.

en: Delete message
sv: Radera meddelande

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
