Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: title
th: ชื่อ

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: subscribe
th: สมัครรับข้อมูล

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Format
th: รูปแบบ

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: City
th: จังหวัด

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
th: อีเมลที่ใช้งานจริง ระบบจะส่งข้อมูลที่จำเป็นไปยังอีเมลนี้ เช่น ส่งรหัสผ่าน โดยระบบจะไม่เปิดเผยที่อยู่อีเมลต่อบุคคลภายนอก

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
th: มีคนใช้อีเมล %email ไปแล้ว <a href="@password">คุณลืมรหัสผ่านหรือไม่?</a>

en: Video
th: วีดีโอ

en: Province
th: จังหวัด

en: Precision
th: ความละเอียด

en: The name %name is already taken.
th: มีคนใช้ชื่อ %name ไปแล้ว

en: Enter your @s username.
th: กรุณาใส่ชื่อผู้ใช้

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
th: เปลี่ยนรหัสผ่าน โดยกรอกรหัสผ่านใหม่ทั้งสองช่อง

en: Enter the password that accompanies your username.
th: กรุณาใส่รหัสผ่าน

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
th: เครื่องหมายที่ได้รับอนุญาต; เครื่องหมายวรรคตอนที่ไม่ได้รับอนุญาต ยกเว้น  periods, hyphens, apostrophes, และ underscores.

en: Voice
th: คลิปเสียง

en: province
th: จังหวัด
