Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Password
ug: پارول

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Scale
ug: شكالا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ug: 允许空格；除英文句号（.）、横线（-）、单引号（'）和下划线（_）外的标点符号不允许。
