Wedding Bells (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Content Bottom
fr: Bas de contenu

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Footer Message
fr: Message du pied de page

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
