Wedding Bells (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
