Wedding Bells (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Content Bottom
pl: Na dole treści

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Footer Message
pl: Stopka

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
