Wedding Bells (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
