SinaWeibo (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Authentication
ar: المصادقة

en: %email is not a valid e-mail address.
ar: ليس %email عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: The e-mail address %email is already taken.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email مستخدم بالفعل.

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:
