SinaWeibo (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: %email is not a valid e-mail address.
be: %email не дзейны адрас электроннай пошты.

en: The e-mail address %email is already taken.
be: На жаль, email %email ужо заняты.

en: Email:
be: E-mail:
