SinaWeibo (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Authentication
ca: Autenticació

en: %email is not a valid e-mail address.
ca: %email no és una adreça vàlida de correu.

en: The e-mail address %email is already taken.
ca: L'adreça de correu electrònic %email ja està agafada.

en: Email:
ca: Correu electrònic:
