SinaWeibo (7.x-2.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Authentication
cs: Ověření

en: %email is not a valid e-mail address.
cs: Adresa %email není platná.

en: The e-mail address %email is already taken.
cs: E-mailová adresa %email je již obsazená.

en: Email:
cs: E-mail_
