SinaWeibo (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Please enter your email address.
da: Indtast venligst din e-mail-adresse.

en: %email is not a valid e-mail address.
da: %email er ikke en gyldig e-mail-adresse.

en: The e-mail address %email is already taken.
da: E-mail-adressen %email er allerede i brug.

en: Email:
da: E-mail:
