SinaWeibo (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: %email is not a valid e-mail address.
el: Το %email δεν είναι έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: The e-mail address %email is already taken.
el: Η διεύθυνση e-mail %email είναι ήδη καταχωρημένη.
