SinaWeibo (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Authentication
et: Autentimine

en: Please enter your email address.
et: Palun sisesta oma e-posti aadress.

en: %email is not a valid e-mail address.
et: %email ei ole korrektne e-kirja aadress.

en: The e-mail address %email is already taken.
et: E-posti aadress %email on juba kasutusel.

en: Email:
et: E-post:
