SinaWeibo (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: %email is not a valid e-mail address.
eu: '%email' ez da posta elektroniko helbide baliagarria

en: The e-mail address %email is already taken.
eu: Dagoeneko %email helbide elektronikoa hartuta dago.

en: Email:
eu: Eposta:
