SinaWeibo (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: %email is not a valid e-mail address.
fi: %email on virheellinen sähköpostiosoite.

en: The e-mail address %email is already taken.
fi: Sähköpostiosoite %email on jo käytössä.

en: Email:
fi: Sähköpostiosoite:
