SinaWeibo (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Authentication
fr: Authentification

en: %email is not a valid e-mail address.
fr: %email n'est pas une adresse de courriel valide.

en: The e-mail address %email is already taken.
fr: L'adresse de courriel %email est déjà utilisée.

en: Email:
fr: Courriel :
