SinaWeibo (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Authentication
gl: Autenticación

en: %email is not a valid e-mail address.
gl: %email non é un enderezo de correo-e válido.

en: The e-mail address %email is already taken.
gl: O enderezo de correo-e %email xa está collido.

en: Email:
gl: Correo electrónico:
