SinaWeibo (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: %email is not a valid e-mail address.
hi: %email वैध ईमेल पता नही है

en: Email:
hi: ईमेल / ई -पता :
